BOSCH AKKUS FÚRÓ-CSAVAROZÓ EXSR18V-150 06019R2200
Felhasználói előnyök
- Rendkívüli erő: A 150 Nm maximális nyomaték ideális O16 mm-es fémfúráshoz és O150 mm-es körkivágóhoz fában
Product Highlights
- A rendkívüli hatékonyságú EXPERT EXSR18V-150 fúrócsavarozó páratlan teljesítményt és irányíthatóságot nyújt a különféle csavarbehajtási és fúrási feladatokhoz. Tökéletes választás a rendkívül gyors munkavégzéshez, melyet a BITURBO technológiával felszerelt, szénkefe nélküli motor és a kivételesen erőteljes EXPERT akkuk tesznek lehetővé. Akár 150 Nm nyomatékra képes. A KickBack Control minimálisra csökkenti a sérülés kockázatát a fúró elakadásakor. A funkció be- és kikapcsolható. A precíz elektronikus szögérzékelés gondoskodik a megfelelő szögről hosszú csavarok esetén. Rendkívül megbízható és robusztus fúrócsavarozó a 13 mm-es fém fúrótokmánynak és a fém hajtóműnek köszönhetően. A kiegészítő fogantyú minden helyzethez egyszerűen használható. Egyszerű váltás a fúrás és a csavarbehajtás között a gyors üzemmód-kiválasztásnak köszönhetően.
Equipment & Application
- Az EXPERT EXSR18V-150 optimális fúrási és csavarozási eredményt nyújt fában és fémben, különösen nagy átmérők esetén, például maximum 150 mm-es körkivágónál. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
Műszaki Adatok
| Szerszámméret (szélesség) | 73 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 205 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 220 mm |
| Tokmány típus | Szerszám nélküli |
| Maximális furatátmérő, fa | 150 mm |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Forgatónyomaték (puha/kemény/max.) | 84/100/150 Nm |
| Fúrótokmány befogási tartomány, min./max. | 1,5 / 13 mm |
| Súly akku nélkül | 2.1 kg |
| Nyomatékfokozat | 25 |
| Csavarátmérő, max. | 13 mm |