BOSCH CSÚSZÓSINES GÉRVÁGÓ GCM305-216S 0601B61000
db
  • Vezetékes gérvágó fűrész elérhető áron, tartós pontossággal és egyszerű használattal
Felhasználói előnyök
Product Highlights
Equipment & Application
Additional Information
Műszaki Adatok
Fűrészlap-átmérő216 mm
Fűrészlap furat-O30,0 mm
Vágási kapacitás 0°70 x 315 mm
Vágási kapacitás 45° gérszög70 x 215 mm
Vágási kapacitás 45° dőlésszög40 x 305 mm
Gérszög vágás48 ° B / 48 ° J
Dőlésszög47 ° B / 2 ° J
Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság)493 x747 x391 mm
Üresjárati fordulatszám4.320 – 5.280 ford./perc
Súly15,300 kg
Értékelések
(0)
0 vásárló értékelése alapján
5
0%
0%
0%
0%
0%