BOSCH ÉPÍTKEZÉSI LÉZER GRL18V-4-34CVG 0601061H02
db
  • Strapabíró forgólézer felhasználóbarát módon beállítható dőlésszöggel
Felhasználói előnyök
  • Működés 18 V-os lítium-ion akkukkal vagy C-cellás alkáli elemekkel a megszakítás nélküli munkavégzésért
Product Highlights
Equipment & Application
Additional Information
  • A GRL18V-4-34CVG zöld lézersugara minden környezetben jól látható. A Levelling Remote alkalmazás segítségével a dőlésszög gyorsabban beállítható, valamint további funkciók – például részleges letapogatás, gyors és alvó üzemmód – is elérhetők. A kettős áramellátásnak köszönhetően a munka megszakítás nélkül végezhető 18 V-os lítium-ion akkukkal vagy 4 C-cellás elemmel és BA 18-C adapterrel.
Műszaki Adatok
Akkufeszültség18,0 V
Lézerdióda< 1 mW, 500 – 540 nm
Üzemi hőmérséklet-10 – 50 °C
Tárolási hőmérséklet-20 – 50 °C
Lézerosztály2
Működési tartomány vevővel400 m (átmérő)
Szintezési pontosság± 1,5 mm 30 m-en vízszintesen
± 3,0 mm 30 m-en függőlegesen
Önszintezési tartomány±15% (±8,5°)
Por és fröccsenő víz elleni védelemIP 66
Forgási sebesség150/600 perc-1
Áramellátás18 V lítium-ion akku
4 x 1,5 V LR14 (C)
Állványmenet2 x 5/8″
Súly, kb.3.1 kg
Lézervonal színezöld
Függélyezőpontok színezöld
Kivetítés1 x 360° vonal
Kompatibilis lézervevőkLR 45
Lejtés funkcióigen
Értékelések
(0)
0 vásárló értékelése alapján
5
0%
0%
0%
0%
0%