BOSCH RÁDIÓ GPB18V-3SC 06014A3300
db
Felszereltség és alkalmazás
  • Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás szövetség akkumulátoraival.
További információk
  • A rádió USB-C® Power Delivery (PD) tápegységgel is működtethető.
Műszaki Adatok
  • FM rádió frekvenciatartomány: 87,5–108 MHz
  • DAB+ rádió frekvenciatartomány:174,928–239,2 MHz
  • Eltárolható FM állomások száma:4
  • Eltárolható DAB+ állomások száma:4
  • Tömeg akkumulátor nélkül*:2,1 kg
  • Csomagolási méretek (szélesség × hosszúság × magasság):185 × 366 × 162 mm
  • Akkumulátor feszültsége:18,0 V
  • Bluetooth® típusa:Bluetooth 5.4
  • Akkumulátor töltöttségi szintjelző:Igen
  • Külső tápegység tartozék:Nem
  • Akasztó:Igen
  • Multi-Speaker Sound:Igen
  • Középtartományú hangszóró névleges teljesítménye:10 W
  • USB töltőportok száma:1
  • Zenelejátszás USB-ről:Nem
  • USB töltés:Igen
  • Mélysugárzó: Nem
  • Bluetooth®:Igen
  • Külső tápegység típusa:USB-C
  • IP védettségi osztály:IP54
  • Hangszórók száma:2
  • Rádióforrás:FM, DAB+
  • Maximális USB töltőáram: 1,5 A
Értékelések
(0)
0 vásárló értékelése alapján
5
0%
0%
0%
0%
0%