MILWAUKEE AKKUS SZEGÉLYNYÍRÓ M18FEDG-0 EDGER(4933493556)
A törmelékvédő megóvja a felhasználót a szennyeződésektől, kövektől és fűtől.
Masszív csúszótalp, amely megvédi a hajtóművet a nagy igénybevételű munkák során.
Párnázott, puha markolatú szerszámnyél a nagyobb kényelem és a rezgés csökkentése érdekében.
Rugalmas akkumulátor rendszerrel – MILWAUKEE® M18™ akkumulátorokkal működik.
Termék adatok:
Akkumulátor típus: Li-ion
Akkumulátorok száma: 0 db
Töltő: 0 db
Feszültség: 18 V
Rendszer: M18
Üresjárati fordulatszám: 0 – 5200 ford. / perc
Hossz: 203 mm
Vágási kapacitás: 76 mm